top of page
podcast mega glos(1).png

O MNIE

Głos i świat dźwięku fascynował mnie odkąd pamiętam. Już jako dziecko chętnie słuchałam bajek i słuchowisk, dubbingowałam kreskówki, nagrywałam swój głos na magnetofon, tworzyłam domowe radio i telewizję oraz uwielbiałam śpiewać. Właściwie tak zostało do dziś.

Jestem absolwentką wydziału Dziennikarstwa i Nauk politycznych (kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna - specjalizacja radiowa​) na Uniwersytecie Warszawskim. Skończyłam także studium aktorskie, wokalne i liczne kursy mikrofonowe i dubbingowe, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć pracę z mikrofonem na scenie oraz w studio. Szkoliłam się i wciąż doskonalę umiejętności również pod kątem realizacji dźwięku.


W pracy z mikrofonem codziennie stawiam sobie nowe wyzwania a jednym z nich była praca w radiu. Obecnie prowadzę poranki w POPradiu na 92,8FM, pracuję również dla Radia Płońsk 93,6FM.

W 2016 roku nagrywałam swój pierwszy podcast o głosie i języku. W 2020 roku publikowałam nagrania i materiały dla osób, które stawiają na rozwój swojego głosu. Od 2021 kontynuuje serię Zadbaj o swój Mega Głos i pomagam innym w odkrywaniu potencjału swojego głosu oraz w nagrywaniu go.


Prowadzę liczne konsultacje indywidualne oraz szkolenia dla grup z podstaw emisji głosu, warsztaty dubbingowe i inne zajęcia rozwijające głos.


Poza pracą głosem i w przerwach od edycji nagrań i szkoleń, które prowadzę uwielbiam wycieczki rowerowe - najlepiej dłuższe i z sakwami. Od lat moją miłością jest żeglarstwo, które przez długi czas łączyłam z pracą zawodową prowadząc obozy i szkoląc dzieci oraz dorosłych. Wszelkie uczucia (od radości po strach), które towarzyszą tej dyscyplinie sportu są jedną z najlepszych rzeczy, jakie dotychczas spotkały mnie w życiu i ukształtowały mój charakter. Moją nową pasją dającą wiele radości, wyzwań i możliwość wyrażania się jest również taniec. Praca jako instruktorką reggaetonu to kolejna okazja do wymiany umiejętności i emocji z fantastycznymi ludźmi.

​​

Moja pasja do muzyki i świata dźwięków sprawiła, że nie ominęło mnie również „garażowe granie”, a raczej śpiewanie. Do dzisiaj jest to jednym z moich ulubionych zajęć pomimo, że nie robię tego zawodowo. Wciąż nagrywam i piszę teksty do szuflady. Ale pod prysznicem nie śpiewam, bo mam tylko wannę.

​Niekiedy sprawdzam się również na planach filmów i seriali, jako statystka oraz epizodystka.

Kto wie czego jeszcze będę chciała spróbować, bo każde doświadczenie to cudowna lekcja od życia. :)

O mnie: Biografia
bottom of page