podcast mega glos(1).png

O MNIE

Głos i świat dźwięku fascynował mnie odkąd pamiętam. Już jako dziecko chętnie słuchałam bajek i słuchowisk, dubbingowałam kreskówki, nagrywałam swój głos oraz uwielbiałam śpiewać. Właściwie tak zostało do dziś.


Jestem absolwentką wydziału Dziennikarstwa i Nauk politycznych (kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna​) na Uniwersytecie Warszawskim. Skończyłam także studium aktorskie, wokalne i liczne kursy mikrofonowe i dubbingowe, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć pracę z mikrofonem na scenie oraz w studio. Szkoliłam się również pod kątem realizacji nagrań.

W pracy z mikrofonem wciąż stawiam sobie nowe wyzwania a jednym z nich była praca w radio. Obecnie prowadzę poranki w POPradiu na 92,8FM oraz pracuję również dla Radia Płońsk 93,6FM.

Nagrywałam także podcast o głosie i języku. W 2020 roku publikowałam nagrania i materiały dla osób, które stawiają na rozwój swojego głosu. W 2021 kontynuuje serię Zadbaj o swój Mega Głos i pomagam innym w odkrywaniu potencjału swojego głosu oraz w nagrywaniu go.

Poza pracą głosem i w przerwach od edycji nagrań i szkoleń, które prowadzę uwielbiam rowerowe wycieczki (najlepiej dłuższe i z sakwami). Moją nową pasją dającą wiele radości i wyzwań jest również taniec. Od lat moją pasją jest też żeglarstwo, które przez długi czas łączyłam z pracą zawodową prowadząc obozy i szkoląc dzieci i dorosłych. Wszelkie uczucia (od radości po strach), które towarzyszą tej dyscyplinie sportu są jedną z najlepszych rzeczy, jakie dotychczas spotkały mnie w życiu i ukształtowały mój charakter.

​​

Moja pasja do muzyki i świata dźwięków sprawiła, że nie ominęło mnie również „garażowe granie” a raczej śpiewanie. Do dzisiaj jest to jednym z moich ulubionych zajęć pomimo, że nie robię tego zawodowo. Nagrywam i piszę teksty do szuflady, ale pod prysznicem nie śpiewam, bo mam tylko wannę.

​Niekiedy sprawdzam się również na planach filmów i seriali, jako statystka oraz epizodystka.

Kto wie czego jeszcze będę chciała spróbować... każde doświadczenie to cudowna lekcja od życia.