O MNIE

Głos i świat dźwięku fascynował mnie odkąd pamiętam. Już jako dziecko chętnie słuchałam bajek i słuchowisk, próbowałam dubbingować kreskówki oraz uwielbiałam śpiewać. Właściwie tak zostało do dziś.


Jestem absolwentką wydziału Dziennikarstwa i Nauk politycznych (kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna​) na Uniwersytecie Warszawskim. Skończyłam także studium aktorskie, wokalne i liczne kursy, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć pracę z mikrofonem na scenie oraz w studio. Szkoliłam się również pod kątem realizacji nagrań.


W pracy z mikrofonem wciąż stawiam sobie nowe wyzwania a jednym z nich była praca w radio. Obecnie prowadzę poranki w POPradiu na 92,8FM oraz pracuję również dla Radia Płońsk 93,6FM.

Nagrywałam także podcast o głosie i języku.

Poza pracą głosem i w przerwach od edycji nagrań i szkoleń uwielbiam rowerowe wycieczki (najlepiej dłuższe i z sakwami). Uwielbiam też wyrażać się w tańcu. Od lat moją pasją jest też żeglarstwo, które przez długi czas łączyłam z pracą zawodową prowadząc obozy dla dzieci i dorosłych. Wszelkie uczucia (od radości po strach), które towarzyszą tej dyscyplinie sportu są jedną z najlepszych rzeczy, jakie dotychczas spotkały mnie w życiu.

​​

Moja pasja do muzyki i świata dźwięków sprawiła, że nie ominęło mnie również „garażowe granie” a raczej śpiewanie. Do dzisiaj jest to jednym z moich ulubionych zajęć pomimo, że nie robię tego zawodowo. Nagrywam i piszę teksty do szuflady, ale pod prysznicem nie śpiewam, bo mam tylko wannę.


​Niekiedy sprawdzam się również na planach filmów i seriali, jako statystka oraz epizodystka.

Kto wie czego jeszcze będę chciała spróbować... każde doświadczenie to cudowna lekcja od życia.

 
  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Instagram

©2020 by Mega Głos Magdalena Gościmska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now