wt., 25 sie

|

online

W 2020 zadbam o swój Mega Głos

Dołącz do wydarzenia na FB W 2020 zadbam o swój Mega Głos i skorzystaj z bezpłatnych nagrań i PDFów, które zamieszczam aby pomóc ci mówić ładniej i zadbać o swój Mega Głos. 🎙️🎧🗣️

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
W 2020 zadbam o swój Mega Głos

Czas i lokalizacja

25 sie 2020, 18:00

online

O wydarzeniu

Jesteś nauczycielem? Trenerem? Prowadzisz warsztaty, szkolenia, wykłady? Nagrywasz podcast, prowadzisz kanał na YT albo wideobloga?

Myślisz o pracy z mikrofonem, ale nie wiesz jak zacząć ćwiczyć swój głos? 

A może wiesz już, jak ogromną rolę w naszym życiu prywatnym i zawodowym odgrywa głos i chcesz poprawić jakość swojego mówienia, ale brakuje ci motywacji?

Twój głos to twoja wizytówka tak samo jak wygląd oraz umiejętności. Warto o niego zadbać jak o każdy element naszego wizerunku. Tym bardziej jeśli głos jest lub chcesz aby był twoim narzędziem pracy.

Na początku roku stawiamy sobie nowe cele, nowe wyzwania i zapisujemy postanowienia. Dlatego mam dla Ciebie propozycję. :) W 2020 roku zadbaj o swój głos tak samo jak dbasz o swój wygląd i formę. Zacznij ćwiczyć, poznawać go i doskonalić. Do tego aby odkrywać swój głos zachęcam wszystkich, którzy używają go w pracy, ale nie tylko. Bo również w wielu prywatnych sytuacjach jeśli wzmocnij głos wzmocnisz siebie.

Zapraszam do wspólnych ćwiczeń oraz do pracy nad głosem i wymową chociaż ten raz w miesiącu. Pamiętaj jednak, że im częściej ćwiczysz, tym szybciej zauważysz poprawę w jakości mówienia i komunikacji.

Spraw by twój Mega Głos zabrzmiał jeszcze piękniej w nowym roku! :) 

Udostępnij to wydarzenie