PODCAST
ZADBAJ O SWÓJ MEGA GŁOS

Nowe odcinki pojawiają się na
Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, You Tube i Facebooku.

Zadbaj o swój Mega Głos to podcast tworzony dla wszystkich, którzy pracują głosem i chcą o niego zadbać w szczególny sposób. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy jesteś już wymiataczem i masz plan zdetronizować Tomasza Knapika!
Głos to cudowne narzędzie, którego potencjał warto wykorzystywać w odpowiedni sposób. Jeśli prowadzisz lekcje, zajęcia, szkolenia, webinary, nagrywasz podcasty, tworzysz relacje i chcesz aby twój głos zabrzmiał lepiej to doskonale się składa. Każdy odcinek to zachęta do dyskusji, krok do rozwoju i możliwość dzielenia się pasją oraz doświadczeniem. Odkrywaj potencjał swojego Mega Głosu!
Będziemy ćwiczyć, inspirować się, motywować i poruszać tematy związane z pracą głosem, emisją głosu, dykcją oraz nagrywaniem go i pracą z mikrofonem. Wchodzisz w to? Zatem do usłyszenia!

zadbaj o swój mega głos.png
 
 
Tube%20Microphone%20in%20Studio_edited.jpg


ŁAMAŃCE JĘZYKOWE

POBIERZ DARMOWY PDF z przykładowymi wprawkami dykcyjnymi do wykorzystania w domu

 
IMG_20201106_195027_edited.jpg

"MÓWIĘ ZA CICHO", "MÓJ GŁOS JEST SŁABY", "ZNAJOMI MÓWIĄ, ŻE KRZYCZĘ" - CO ROBIĆ?

POBIERZ DARMOWY PDF, w którym przybliżam tematykę zbyt cichego lub zbyt głośnego mówienia.

Jeśli ty lub ktoś z twojego otoczenia zmaga się ze słabym, niepewnym głosem lub wręcz odwrotnie mówi za głośno albo za wysoko, to mam dla ciebie materiał przydatny w rozwiązaniu tych kwestii.