nagrania lektorskie | szkolenia i warsztaty pracy głosem | inspiracje o głosie i jezyku | usługi audio
 • Facebook Basic Square
 • LinkedIn Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • email ikona strona
 • indddddeks
 • c10154_57dc61476cf04b969077cf3df54ab2c1~mv2

Dziękuję za odwiedzenie strony i zapraszam do skorzystania z mojego głosu. Oferuję nagrania lektorskie do reklam radiowych i telewizyjnych, prezentacji, szkoleń, filmów, bajek i wielu innych multimediów. Pełna lista znajduje się w zakładce

O MNIE.

 

Szczegóły dotyczące oferty szkoleń i warsztatów z podstaw pracy głosem znajdują się w zakładce WARSZTATY.

 

Na co dzień można mnie też usłyszeć na 93,6FM (Radio Płońsk) oraz na 92,8FM (POPradio). 

 

Zapraszam do współpracy i DO USŁYSZENIA!

 

Magdalena Gościmska

Reklama - Magdalena Gościmska
00:00 / 00:00
IVR - Magdalena Gościmska
00:00 / 00:00
Animacja - Magdalena Gościmska
00:00 / 00:00
Audiobook - Magdalena Gościmska
00:00 / 00:00
Reklama - Magdalena Gościmska
00:00 / 00:00

28/02/2018

Mikrofon 🎙️ – przetwornik elektroakustyczny służący do przetwarzania fal dźwiękowych na zmienny prąd elektryczny. 🤔😲😲


A tak bardziej po naszemu to mikrofon 🎙️ jest trochę jak zwierzak, którego trzeba oswoić. Jeśli poznasz go lepiej a nawet zaprzyjaźnisz się z nim, to pomoże ci w pracy. Ale to bardzo szczery gość. Wyłapie wszystkie twoje błędy. ;)


Jeśli chcesz usłyszeć swój głos w słuchawkach, nagrać się i przekonać jak wygląda praca z mikrofonem, zapraszam cię na warsztat mikrofonowy. Moje studio to miły zakątek w którym możesz lepiej poznać swój Mega Głos.


Masz pytania? Pisz na FB lub na mega.glos@wp.pl

28/03/2017

Mam dla Was nową propozycję wspólnej pracy nad głosem i wymową. MEGA warsztat z mikrofonem! Przyjdź do mojego studia, nagraj się i usłysz swój głos. Szczegóły w zakładce KURS/WARSZTATY.

14/01/2017

Mam coś MEGA! :D Ciągle zachęcam Was do pracy nad głosem, mówię o tym w podkaście i piszę na blogu, ale dziś mam coś zupełnie nowego! Darmowy poradnik, dzięki któremu dowiecie się JAK MÓWIĆ ŁADNIE!

10/01/2017

Potrzebujesz konsultacji dotyczącej Twojego głosu lub wymowy? Chcesz poprawić jakość swojego mówienia, ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do mnie! 📝💻✉️ Pomogę i doradzę. :) Przekonaj się jaką moc ma głos w życiu zawodowym i prywatnym. Do usłyszenia!

24/11/2016

Coraz bliżej święta! 🎅⛄🎄🎁
Zaskocz klientów, znajomych i rodzinę życzeniami audio. Możesz przesłać je w e-mailu, przez FB, telefon lub umieścić na YT. Dla osób, które napiszą do mnie do końca tygodnia oferuję 15% rabat na następne dowolne nagranie!

24/11/2016

Jeżeli chcesz MÓWIĆ ŁADNIEJ, zapraszam cię do wspólnej pracy i udziału w moim kursie "Głośno szeptem, cicho krzykiem".

Niedawno podjęłam decyzje o rozszerzeniu swojej działalności i tworzę kurs dla osób, które chciałyby popracować nad swoim głosem. Wszystkie szczegóły podaję na stronie, na której możecie również zapisywać się na listę oczekujących na kurs.

Nie jest to oczywiście jednoznaczne z uczestnictwem w kursie, ale dzięki temu będę mogła poinformować Was, gdy kurs ruszy oraz przesłać darmowe bonusy, które przygotowałam z myślą o tych, którzy pragną mówić ładniej. :) Poczytajcie, sprawdźcie, a jeżeli macie pytania to piszcie do mnie na FB lub na mega.glos@wp.pl.
Dobrego dnia!

12/05/2016

Od dzisiaj w zakładce PODCAST można posłuchać mojej autorskiej audycji. Podcast Mega Głos tworzę dla wszystkich, którym nie jest obojętne co mówią i jak to robią zgodnie z zasadą „jak nas słyszą, tak nas piszą”. Mówię o języku, pracy głosem i nad głosem, więc jeżeli mówisz (a zapewne to robisz), słuchasz (film, radio, audiobook i inne) lub tworzysz (podcast, videoblog/vlog) to może i Ciebie zainteresuje mój "mega głos" w tej sprawie? :) Zapraszam do pobierania pliku w formacie mp3 na stronie lub przez iTunes.

Promocja na audiobook w Mega Głos Studio!

20/03/2016

Z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny zachęcam do współpracy przy audiobookach. Oferuję promocyjne 15% zniżki dla osób, które do końca maja zdecydują się na książkę audio w Mega Głos Studio. Z przyjemnością przeczytam Twoją powieść, poradnik a nawet książkę kucharską ;-) Napisz do mnie, to może być udana współpraca! :-)

Zapraszam na blog MEGA GŁOS

10/03/2016

Na blogu piszę o swojej pracy, zleceniach i pasji. Poruszam tematy związane z pracą głosem, emisją głosu, dubbingiem i podstawami home recordingu. Zapraszam do czytania, komentowania i do współpracy. 

Please reload

CO NOWEGO?

© 2013-2020  Magdalena GoScimska  Wszelkie prawa zastrzeżone  

 • Facebook Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • LinkedIn Social Icon
 • RSS Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • email ikona strona
 • indddddeks
 • Blogger Social Icon
 • c10154_57dc61476cf04b969077cf3df54ab2c1~mv2
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
www.facebook.com/mega.glos

Magdalena Gościmska Mega Głos Studio